janevar
25 بهمن 1401 - 21:59

حرکت راهیان نور در راستای اعتلای نظام اسلامی است

رشت - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان با بیان اینکه حرکت راهیان نور در راستای اعتلای نظام اسلامی است، گفت: راهیان نور فرصتی مغتنم در تحقق جهاد تبیین فرهنگی و اعتقادی است.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین مصطفی پور عصر سه شنبه در گردهمایی راهیان نور استان گیلان، اظهار کرد: دفاع مقدس با توجه به خسارات و تحمیل هزینه و مشکلات اما به تعبیر امامین انقلاب نعمتی برای استمرار نظام و انقلاب بود.

وی با بیان اینکه موفقیت امروز ایران اسلامی با توجه به تمام توطئه‌های دشمن و هزینه کردهای بین المللی و منطقه‌ای مرهون تجربه دفاع مقدس است، افزود: با بهره گیری از تجربه غنی و ارزشمند دفاع مقدس تمام معادلات دشمن را در براندازی از ایران اسلامی برهم زدیم و دشمن با شکست مفتضحانه ای روبرو شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان راهیان نور را یک فرآوری فرهنگی برشمرد و بیان کرد: راهیان نور کار فرهنگی مفید، اثر گذار و آینده دار است و باید استمرار داشته باشد.

مصطفی پور با بیان اینکه حرکت راهیان نور در راستای اعتلای نظام اسلامی است، گفت: راهیان نور فرصتی مغتنمی در تحقق جهاد تبیین فرهنگی و اعتقادی است.

وی با اشاره به حوادث اخیر در کشور و استان گیلان، افزود: دشمن روی جوانان و قشر خاکستری جامعه برنامه ریزی کرده و باید این طیف مورد توجه ویژه قرار گیرد و نباید اجازه داد تا در مسیر و زمین دشمن بازی کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان با اشاره به اهمیت و اثرگذاری اردوی راهیان نور در ابعاد مختلف، بیان کرد: اجرای برپایی اردوی راهیان مختص به یک نهاد خاص نیست و باید همه دستگاه‌ها و مردم پای کار باشند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1038899